Villa

Tropikal bir yarımada üzerinde yer alan Angel’s Villalarının her biri koy manzaralı. Yarımadada ahşap yürüyüş yolları ve tropikal bitki çeşitliliği içerisinde yer alan Angel’s Villaları, çocuk ve ebeveyn odası, bir bahçe katı, bir teras, özel havuz ve güneşlenme alanından oluşuyor.
KEŞFET

Family Connection

Odanızdan deniz manzarasını izlerken, aromatik bitkilerle donatılmış benzersiz orman kokusu odanızı dolduracak. Bir oturma odası ve bir yatak odasından oluşan Family Connection 55 m² iç alana sahiptir.
KEŞFET
corner suit oda

Dubleks Suit

90 m² alana sahip Dublex Suitler, küçük bir villada yaşıyor hissi uyandıracak. Dublex Suit’e girdiğinizde sizi ilk olarak geniş bir oturma odası karşılayacak. Şık bir dizayna sahip oturma odasın, aynı zamanda bir banyoya da sahip.
KEŞFET
bublek suit oda

Royal Dubleks Suit

Geniş ailelerin konforu için tasarlanan Royal Dublex Süit odalar, 130 m² alanıyla bir konut ferahlığında. Koy manzarası ve zevkli iç dizaynı ile huzur bulacağınız odanız, Angel’s Marmaris Hotel’in en özel oda türlerinden bir tanesi.
KEŞFET

Deluxe

Deluxe odalarımız 45 m² olup; deniz veya orman manzaralıdır. Deniz manzaralı deluxe odalarımızda balkon mevcuttur. Evinizin konforunu aratmayacak deluxe odalarımızda ailenizle rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.
KEŞFET

Deluxe Connection

Koy manzarasına sahip balkonları ile Deluxe Connection odalar, geniş aileler için özenle dizayn edildi. Connection odalar; çocuk ve ebeveynler için ayrı ayrı konumlanan odaları, banyoları, lavaboları ve ayrı giriş kapıları ile herkes için özel bir yaşam alanı sunuyor.
KEŞFET
deluxe connection oda

Royal Deluxe

Sizi klasiğin ihtişamıyla buluşturacak olan Royal Deluxe; lüks, prestij ve konforlu bir tatilin tüm gerekliliklerini üzerinde taşıyor. Royal Deluxe odalar, oturma alanları ile bir aile için tatilde gerekli olan tüm ihtiyaçları tamamıyla karşılıyor.
KEŞFET
angels royal deluxe oda

Premium

Premium odalarımız 26 m² olup; deniz veya orman manzaralıdır. Balkonlu veya balkonsuz versiyonları bulunan Premium odalar küçük aileleri ağırlamak için daha ideal bir genişlikte dizayn edilmiştir.
KEŞFET
angels premium oda

King Suit

Angel’s Marmaris Hotel’in en seçkin misafirleri için dizayn edilen King Suitler, Angels’ın en güzel manzarasına sahip noktasında yer alıyor. 180 derecelik açıyla tüm Ege’yi önünüze seren King Suitlerin terasına çıktığınızda sizi ilk karşılayacak şey kuş sesleri ve tertemiz oksijen olacak.
KEŞFET
angels king suit oda
® Copyright ANGEL’S MARMARİS Hotels 2021