2021 Sezonu Yenilik Sezonu

Angel’s Marmaris Hotel 2021 sezonuna birçok yenilik ile birlikte giriyor. Önceki sezonlarda misafirlerimizden gelen talepler, değişen ihtiyaçlar, departmanlardan alınan raporlar ile oluşturulan yenilik listesi 2021 sezonunda Angel’s Marmaris’in seçkin misafirlerinin hizmetinde olacak.

Angelady’s bölümünden başlayan yenilik hareketinde, deniz suyu ile oluşturulan doğal havuz ve plaj kumları tamamen yenilendi. İpeksi bir güncellemeye kavuşan beyaz kumlar, yeni şezlong takımları ile süslendi. Doğal havuzun sadece bir yakasında ve iskelesinde yer alan şezlonglar havuzun bütün bir alanına yayıldı. Havuz içerisine yerleştirilen deniz şezlongları ise misafirlerine yepyeni bir deneyim sunuyor. Kadınlar bölümünde yenilikler bunlarla sınırlı değil. Saklı Deniz’e yerleştirilen açık hava spor alanları, yeni pastane ve oturma alanları, güncellenen masalar, oturma grupları, duşlar, aydınlatmalar, deniz salıncakları ve hamaklar bu yeniliklerden sadece bazıları.

Villalar Yeniden Tanımlandı.

Misafirlerimizden gelen talep üzerine yenilenen villaların dış yüzeyleri ve botanik bahçelerinin yanı sıra iç alanında da önemli değişiklikler yapıldı. Daha aydınlık ve ferah bir görünüm için gelen misafir taleplerinin sonucunda, villa içerisinde beyaz ağırlıklı duvar kağıtları ve süpürgelikler, yeni tv ünitesi, iç ve dış alan için yeni oturma grupları, yeni elbise dolapları, sadece yarımada için hizmet verecek yeni buggy araçlar bu yeniliklerden sadece bazıları. Değişen iç atmosferi ve güzelleştirilen dış ortamı ile bu sene sizi istediğiniz gibi dekore edilen villalar karşılayacak.

Odalar, koridorlar, restaurantlar

Güncellenen bir başka alan ise odalar. Duvar kağıtlarının değişmesi odalarda yeni ve daha ferah bir iç dizayn yaratırken, koridorlardaki tablo ve oturma gruplarının güncellenmesi henüz odanıza giderken size yenilikler hakkında bir fikir verecek. Yeni buklet ürünler, mini bar içerikleri ve oda set-upları ile birlikte standartların başka bir seviyeye yükseldiğine şahitlik edeceksiniz. Mimari değişikliklerin bir başka önemli yansıması ise restaurantlarda yaşandı. Yeni aydınlatmaları, runnerları, çocuk ve ekmek büfesi, aydınlatmaları ilk göze çarpacak yenilikler arasında. Genişletilen menüler ve yeni lezzetler ise misafirlerin beklentilerine ve taleplerine göre oluşturulan bir başka önemli nokta.

Yeni Marina Sahnesi

Birçok yeniliğin yanı sıra belki de bu sezonun yıldızı marina sahnesi olacak. Marina kafenin olduğu iskeleye eklenerek oluşturulan sahne aynı zamanda bir iskele özelliğinde. Kuş bakışı bakıldığında bir yıldız formunda görülen sahne, sadece sahne sanatları için değil aynı zamanda yaz sineması olarak da kullanılacak. Işıklandırması, led ekranları, akustik sistemi ile dizayn edilen marina sahne misafirlerin izleme açısı ve sesin akustik dağılımı gibi önemli başlıklar göz önünde bulundurularak dizayn edildi.

Yeni Yat Hizmetinizde

Angel’s Marmaris’in mevcut teknelerinin yanı sıra otel envanterine yeni katılan yat, bu sezon mavi tura katılmak isteyecek Angel’s Marmaris Hotel’in seçkin misafirlerine farklı bir deneyim sunacak.

Çocukları Unutmadık

Mini Kulüp’te çocuklar için yeni park alanı, yenilenen uyku odası, 0-4 yaş arası çocuklar için özel bakım ünitelerinin yanı sıra çocukların macera ekspresi treni ile otel ve yarım adayı gezecekleri muhteşem turlar başlıyor. 8 ayrı istasyonda molalar verecek macera ekspresinde çocuklar yol boyunca sadece manzaranın tadını çıkarmayacak aynı zamanda istasyonlarda bilgilendirici içerikler öğrenecek, yeni lezzetler keşfedecek ve eğlenecekler.

Angels’ta Yenilikler Bitmez

Yenilenen ahşap yollar, otel içerisine yerleştirilen seyir bankları, sorunsuz olarak çalışacak şekilde dizayn edilecek olan yepyeni internet ağı, yeni bitkilerle oluşturulan aromatik bahçeler bu yenilikler içerisinde sayılacak başlıklardan sadece birkaçı. %100 memnuniyet ile hizmet vermek için çalışan Angel’s Marmaris Hotel, bu sezon her zamankinden daha yeni.

® Copyright ANGEL’S MARMARİS Hotels 2021