Benzerine sadece Güneydoğu Asya sahillerinde rastlayacağınız beyaz kumları, tesise ait iki akvaryum koyu, sırtını yarımadanın tropikal ormanlarına yaslamış ve dilerseniz ağaçların gölgesinde yüzebileceğiniz serin Ege suları... İki farklı koy üzerinde, biri sadece kadınlara özel üç farklı plajı, iskeleleri, deniz locaları ve plaj sunumları ile standartların dışında deneyim sizleri bekliyor.


Angel’s Marmaris’in aileler için tasarlanan mix havuzunda yüzerken, karşınıza muhteşem bir Ege koyunu, sağ ve sol yanınıza benzersiz orman manzarasını alabilirsiniz. Siz ailenizle birlikte serin havuzun tadını çıkarırken, hemen yanı başınızdaki pastaneden siparişleriniz yanınıza kadar gelecektir. Herkese iyi tatiller.


Angel’s yarımadasının ucunda yer alan Hisar, tatilinizden keyif alacağınız farklı deneyimler sunuyor. Hisar'ın deniz manzaralı SPA localarında kendinizi uzman masaj kadromuza bırakmak bu deneyimlerden sadece birisi. Hisar’da deniz manzaralı fitness centerda spor yapabilir, kadınlara özel sonsuzluk havuzunda orman ve deniz manzarası eşliğinde yüzmenin keyfini yaşayabilirsiniz.


Üç tarafı ormanlarla çevrili aquapark, yetişkin ve çocuk alanı olmak üzere iki konseptte hizmet vermektedir. Yetişkinler için olan bölüm içerisinde; cadı kazanı, kapalı ve açık kaydırak seçenekleri gibi pek çok alternatifi bir arada sunmaktadır. Korsan gemisi konseptinde dizayn edilen çocuk aquaparkı ise ıslak zemin oyun alanları, geniş havuzu ve alternatifli kaydırakları ile çocuklar için tam bir eğlence şöleni sunmaktadır. Aqupark alanında yer alan içecek istasyonunun zengin seçenekleri, ziyaretçilerin alandan uzaklaşmadan aquaparkın keyfini çıkarmalarını sağlıyor.


® Copyright ANGEL’S MARMARİS Hotels 2021